Wyszyńskiego 10 lok. 2,  Białystok

Autoryzowany salon Peel Mission

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną. 
Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w DepilClinic? Nic prostszego – oto Twoi wyjątkowi specjaliści!

Mgr Patrycja Szymanowicz

Kierownik Kliniki, magister kosmetologii- specjalistka od ESTEFRAX, radiofrekwencji mikroigłowej, zabiegów laserem pikosekundowym, fali radiowej 448Khz, mezoterapii mikroigłowej

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie w Białymstoku i w Społecznej Akademii Nauk Medycznych w Warszawie.  Odbyte liczne staże w salonach beauty oraz kilka lat pracy w DepilConcept pozwoliły jej wybrać kierunek w jakim chce się rozwijać. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Zwolenniczka terapii łączonych, które pozwalają uzyskać pożądany efekt w jak najszybszym czasie. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Potrafi dokładnie ocenić stan skóry i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Specjalizuje się w mezoterapii mikroigłowej i w zabiegach kwasami Peel Mission, oczyszczaniu wodorowym oraz w terapiach skojarzonych. Uwielbia pracę z klientką, która ma wysokie oczekiwania i chce świadomie pracować nad poprawną kondycją swojej skóry. 

Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia i mama rozrabiaki -Wojtusia i słodkiej Gabrysi 🙂

 
 

Mgr Patrycja Karwowska

Manager salonu i magister kosmetologii -specjalistka od radiotermolizy i mezoterapii mikroigłowej

Wszechstronnie utalentowana magister Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która od kilku lat fascynuje się zabiegami poprawiającymi kondycję skóry. W pielęgnacji uznaje minimalizm, skupiając się na dokładnym oczyszczeniu, nawilżeniu i fotoprotekcji. Jej ulubionymi produktami są SPF 50, retinol i kosmetyki z Vitaminą C. Uważa, że odpowiednia pielęgnacja domowa stanowi połowę sukcesu w drodze do zdrowej skóry. Interesuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz pielęgnacją cer trądzikowych. Dlatego też lubi wykonywać zarówno zabiegi kwasowe, terapie spersonalizowane, oczyszczanie wodorowe jak i mezoterapię mikroigłową. Jednak jej ulubionym zabiegiem jest radiotermoliza, gdzie efekt widoczny jest od razu po zabiegu w postaci zamkniętych naczynek i usuniętych włókniaków. W pracy salonowej szczególnie uwielbia klientów z rozległymi problemami skórnymi, wtedy świetnie sprawdzają się jej długofalowe plany terapeutyczne oraz terapie spersonalizowane. Patrycja zawsze ma ciekawe rozwiązania na trądzik, zmarszczki i przebarwienia. Dodatkowo jest świetnym słuchaczem i czas spędzony na zabiegu zmienia się w chwilę relaksu w wybornym towarzystwie.

Prywatnie jest miłośniczką zdrowego gotowania oraz dalekich podróży.

 

Karolina Magnuszewska

Licencjonowany kosmetolog- specjalistka od kwasów Peel Missioni i oczyszczania wodorowego

Młoda, ambitna absolwentka policealnej szkoły medycznej w Białymstoku, ale głód wiedzy i chęć dalszego rozwoju zmotywowały ją do podjęcia edukacji jeszcze w Wyższej Szkole Medycznej na kierunku kosmetologii, którą zakończyła z kolejnym sukcesem na koncie.  Najbardziej uwielbia wykonywać kwasy marki Peel Mission, zwłaszcza na przebarwienia i dla skór poszarzałych, ze zmarszczkami, wymagających natychmiastowej pomocy. Podczas wielu szkoleń odkryła tajniki spektakularnych połączeń, które w seriach zabiegowych dają efekt: WOW! Uwielbia także mezoterapię mikroigłową i bezigłową, która w jej rękach daje spektakularne efekty. Klientki ukochały sobie masaż twarzy, który Karolina opanowała do perfekcji w szkole medycznej, dzięki świetnemu nauczycielowi i mentorowi w tej dziedzinie.  Dlatego też masaż endermiczny w jej wykonaniu zawiera elementy terapeutyczne. Prywatnie uwielbia czytać książki psychologiczne i detektywistyczne, więc można w niej znaleźć dobrego powiernika swoich myśli i emocji, wysłucha każdego bez zbędnego oceniania.

Dominika Lancares

Licencjonowany kosmetolog – specjalistka od kwasów, oczyszczania wodorowego i terapii naturalnych

Młoda, ambitna absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologii. Chęć dalszego rozwoju i stawianie sobie ambitnych celów życiowych zmotywowały ją do kolejnego kroku edukacyjnego, studia magisterskie rozpoczęła w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Praca z wymagającym klientem daje jej wiele satysfakcji i radości, dlatego z uśmiechem wita każdego, kto przekracza próg salonu DepilClinic. Jej ulubionymi zabiegami są terapie naturalne, nasycone nie tylko dawką specjalnych preparatów ale także magicznym masażem przy zapachu palo santo i olejków eterycznych. Dominika uwielbia zabiegi na bazie kwasów a także oczyszczanie wodorowe, a do każdego zabiegu stara się wpleść chociaż odrobinę masażu. Zawsze dba o profesjonalny dobór produktów do pielęgnacji domowej, gdyż rozumie etapy terapii i świadomej pielęgnacji. Cechują ją : spokój i opanowanie, a także ogromnie pozytywne nastawienie do świata. Swoją pracę traktuje jako pasję, w której może realizować swoje cele i marzenia o walce z defektami.

Uwielbia zdrowy tryb życia, dlatego wolny czas spędza aktywnie a także czytając dużo książek psychologicznych, gdyż każdy kosmetolog to dobry psycholog.

 
 

 

Mgr Karolina Radziwońska

Magister kosmetologii– specjalistka od zabiegów wyszczuplających ciało

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Z uśmiechem i pozytywną energią wita każdego, kto przekroczy próg DepilClinic. Jest bardzo dokładną, precyzyjną i cierpliwą osobą. Praca z klientem daje jej wiele radości, gdyż jest świetnym słuchaczem, przez co zwykły zabieg w jej wykonaniu zamienia się w chwilę relaksu i ukojenia. Zawsze dba o profesjonalny dobór produktów do pielęgnacji domowej, gdyż uważa, że świadoma i profesjonalna pielęgnacja jest połową sukcesu w dążeniu do spektakularnych efektów. Karolina to mistrzyni endermologii i masażu wibracyjnego, a każdy zabieg zamieni w relaksacyjne doznanie ze skutkiem ubocznym w postaci jędrnego i smukłego ciała.  Uwielbia pracę z ciałem i obserwację zachodzących zmian w redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej i poprawie jędrności. Specjalizuje się w zabiegach łączonych na ciało (masaż endermiczny, masaż wibracyjny, fala radiowa),perfekcyjnie dobiera długofalowe kuracje, które przynoszą spektakularne efekty.

Prywatnie to wielka miłośniczka spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Mgr Julita Gulko-Ziuzia

Magister kosmetologii– specjalistka od kwasów i terapii łączonych

Kosmetolog, trycholog i nauczyciel akademicki. Ukończyła Studia Magisterskie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Kosmetologia w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Absolwentka studiów podyplomowych o kierunku Przygotowanie Pedagogiczne. 
 W pracy zawodowej stawia na stały rozwój oraz  indywidualne i holistyczne podejście do każdej problematyki skóry danej osoby. 
 Jej specjalnością są zabiegi dla cer problematycznych z użyciem peelingów chemicznych. Jest także wielbicielką terapii skojarzonych. Potrafi skomponować skuteczne terapie przeznaczone dla cer dotkniętych trądzikiem zapalnym. Nie boi się wyzwań. Zawsze podchodzi indywidualnie do klienta. Lubi edukować swoich podopiecznych w zakresie doboru odpowiedniej pielęgnacji, która według niej jest kluczem do sukcesu terapii kosmetologicznej. Odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ma bogate doświadczenie zawodowe i stale podnosi swoje kwalifikacje. 
 
Prywatnie szczęśliwa żona oraz wielbicielka kotów, które od dzieciństwa otacza opieką.