Wyszyńskiego 10 lok. 2,  Białystok

Autoryzowany salon Peel Mission

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną. 
Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w DepilClinic? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Patrycja Szymanowicz

Kierownik Kliniki i specjalistka od terapii łączonych

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie w Białymstoku i w Społecznej Akademii Nauk Medycznych w Warszawie.  Odbyte liczne staże w salonach beauty oraz 4 lata pracy w DepilConcept pozwoliły jej wybrać kierunek w jakim chce się rozwijać. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Zwolenniczka terapii łączonych, które pozwalają uzyskać pożądany efekt w jak najszybszym czasie. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Potrafi dokładnie ocenić stan skóry i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Specjalizuje się w mezoterapii mikroigłowej Mesoboost i w zabiegach kwasami marek Pel Mission, AcidBoost, oczyszczaniu wodorowym oraz w terapiach skojarzonych. Uwielbia pracę z klientką, która ma wysokie oczekiwania i chce świadomie pracować nad poprawną kondycją swojej skóry. 

Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia i mama rozrabiaki -Wojtusia i słodkiej Gabrysi 🙂 Obecnie odpoczywa na urlopie macierzyńskim.

 
 

Patrycja Karwowska

Kosmetolog -specjalistka od terapii łączonych i mezoterapii mikroigłowej

Wszechstronnie utalentowana absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która od kilku lat fascynuje się zabiegami poprawiającymi kondycję skóry. W pielęgnacji uznaje minimalizm, skupiając się na dokładnym oczyszczeniu, nawilżeniu i fotoprotekcji. Jej ulubionymi produktami są SPF 50, retinol i kosmetyki z Vitaminą C. Uważa, że odpowiednia pielęgnacja domowa stanowi połowę sukcesu w drodze do zdrowej skóry. Interesuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz pielęgnacją cer trądzikowych. Dlatego też lubi wykonywać zarówno zabiegi kwasowe, terapie spersonalizowane, oczyszczanie wodorowe jak i mezoterapię mikroigłową. W pracy salonowej szczególnie uwielbia klientów z rozległymi problemami skórnymi, wtedy świetnie sprawdzają się jej długofalowe plany terapeutyczne oraz terapie spersonalizowane. Patrycja zawsze ma ciekawe rozwiązania na trądzik, zmarszczki i przebarwienia. Dodatkowo jest świetnym słuchaczem i czas spędzony na zabiegu zmienia się w chwilę relaksu w wybornym towarzystwie.

Prywatnie jest miłośniczką zdrowego gotowania oraz dalekich podróży.

 
 

Justyna Marcinkowska

Kosmetolog– specjalistka Kobido, zabiegów pielęgnacyjnych, endermologii

Niesłychanie elokwentna absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Perfekcjonistka i osoba dokładna, a przy tym cierpliwa w dążeniu do celu, która posiada wiele talentów i szkoleń, dzięki czemu specjalizuje się w różnych zabiegach kosmetycznych: zabiegi pielęgnacyjne na twarz, mezoterapia, stylizacja brwi, endermologia, Kobido… Najbardziej lubi zajmować się skórami problematycznymi, a widoczne efekty jej starań, dają  poczucie spełnienia i satysfakcji, gdyż Justyna wkłada w  pracę całe swoje serce, a każdy zabieg wykonuje na 100%. Jej ogromną pasją są masaże ciała i twarzy, dlatego fascynuje się Kobido, podczas którego dba o relaks i dobre samopoczucie klienta. Jest wyborną słuchaczką, taktowną i zawsze z uśmiechem wita klientki w salonie. Za podstawę pielęgnacji uważa retinol i kosmetyki z kwasami do użytku domowego. W wolnych chwilach zamienia się w mola książkowego, dlatego chętnie rozmawia z klientkami nie tylko o zabiegach. Marzenia jej krążą wokół piesków, podobno kiedyś będzie miała shiba inu 🙂
 

 

 

 
 

Karolina Magnuszewska

Kosmetolog – specjalistka od kwasów Peel Mission i endermologii

Młoda, ambitna absolwentka policealnej szkoły medycznej w Białymstoku, ale głód wiedzy i chęć dalszego rozwoju zmotywowały ją do podjęcia edukacji jeszcze w Wyższej Szkole Medycznej na kierunku kosmetologii.  Najbardziej uwielbia wykonywać kwasy marki Peel Mission, zwłaszcza na przebarwienia i dla skór poszarzałych, ze zmarszczkami, wymagających natychmiastowej pomocy. Podczas wielu szkoleń odkryła tajniki spektakularnych połączeń, które w seriach zabiegowych dają efekt: WOW! Uwielbia także mezoterapię mikroigłową i bezigłową, która w jej rękach daje spektakularne efekty. Klientki ukochały sobie masaż twarzy, który Karolina opanowała do perfekcji w szkole medycznej, dzięki świetnemu nauczycielowi i mentorowi w tej dziedzinie.  Dlatego też masaż endermiczny w jej wykonaniu zawiera elementy terapeutyczne. Prywatnie uwielbia czytać książki psychologiczne i detektywistyczne, więc można w niej znaleźć dobrego powiernika swoich myśli i emocji, wysłucha każdego bez zbędnego oceniania, w końcu kosmetolog to dobry psycholog 🙂

Aleksandra Sierpińska

Kosmetolog – specjalistka od oczyszczania wodorowego i kwasów Peel Mission

Studentka kosmetologii II stopnia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nieustannie pracuje nad swoim rozwojem jako członek stowarzyszenia Innowacyjny Kosmetolog UMB. Perfekcjonistka i pasjonatka kosmetologii, co w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i indywidualnym podejściem do każdego klienta gwarantuje miłą atmosferę i profesjonalny dobór zabiegów oraz produktów do pielęgnacji domowej. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry z uwzględnieniem w swojej praktyce elementów psychokosmetologii. W gabinecie z przyjemnością wykonuje zabiegi pielęgnacyjne ze szczególnym uwzględnieniem technik anty- aging. Uważa że prawidłowo dobrane kosmetyki w domowej rutynie pielęgnacyjnej oraz serie indywidualne dopasowanych zabiegów gabinetowych to jeden z głównych kluczy do zdrowej i młodej cery, a istotnym filarem pielęgnacji każdej kobiety powinien być retinol, krem z filtrem oraz systematyczność w ich używaniu.  W wolnym czasie uwielbia czytać książki , oglądać seriale i podróżować. Największym marzeniem Oli jest zwiedzenie całego świata.

Marlena Wojciechowska

Kosmetolog– specjalistka od mezoterapii mikroigłowej

Z wykształcenia mgr kosmetologii, z zamiłowania specjalistka od wosku, mezoterapii mikroigłowej i zabiegów łączonych. Jest osobą uśmiechniętą, z ogromnym poczuciem empatii i cierpliwości. Uwielbiana przez klientki za uczciwość w doborze terapii, bez zbędnego „owijania w bawełnę”. Zna ciekawe rozwiązania w terapiach łączonych, a bikini woskiem robi w 5 pociągnięciach. Zabiegi wykonuje starannie, dokładnie dobiera składniki aktywne, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Nie zajmuje się prostymi zabiegami, gdyż z wieloletniego doświadczenia już wie, że najlepiej działają terapie łączone, dlatego potrafi świetnie ustalić długofalową pielęgnację gabinetową swoim wymagającym klientkom, które od lat powierzają jej swoje twarze, aby utrzymać je w wyśmienitej kondycji. Marlena specjalizuje się także w ustalaniu terapii domowej,  obdarzona talentem czytania ludzkich potrzeb, budzi zaufanie nawet najbardziej wymagających klientek. Uwielbiana przez klientów płci męskiej, którzy doceniają jej profesjonalizm, ciepłą rozmowę i relaksacyjne masaże oraz subtelność zabiegu. Ogromne doświadczenie zdobyła w wielu salonach w Białymstoku oraz na  studiach na Uniwersytecie w Warszawie. Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoim przesłodkim synkiem Oliwierkiem, a w wolnej chwili oddaje się magii tańca współczesnego.

Sabina Haraś

Kosmetolog – specjalistka od mezoterapii mikroigłowej oraz terapii łączonych z kwasami

 

Studentka kosmetologii II stopnia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ambitnie podchodzi do samorozwoju, uczęszcza aktywnie w badaniach prowadzonych przez koła naukowe. Uwielbia zadowalające efekty uzyskiwane dzięki seriom zabiegowym kwasów Peel Mission oraz mezoterapii mikroigłowej. Uwielbia łączyć metody, aby uzyskać spektakularny efekt terapeutyczny. Potrafi świetnie ustalić profesjonalną terapię nie tylko gabinetową ale i domową. Jest otwarta na ludzi, empatyczna i z uśmiechem wita każdego w DepilClinic. Uwielbia słuchać klientów, ich potrzeb i oczekiwań, dzięki temu buduje atmosferę otwartości i komfortu psychicznego. Prywatnie jest artystyczną duszą, oddaje się nauce rysunku i kaligrafii, a energiczny taniec do muzyki elektronicznej jest nieodłączną częścią jej życia.