Wyszyńskiego 10 lok. 2,  Białystok

Autoryzowany salon Peel Mission

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną. 
Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w DepilClinic? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Mgr Patrycja Szymanowicz

Kierownik Kliniki, magister kosmetologii- specjalistka od terapii łączonych

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie w Białymstoku i w Społecznej Akademii Nauk Medycznych w Warszawie.  Odbyte liczne staże w salonach beauty oraz 4 lata pracy w DepilConcept pozwoliły jej wybrać kierunek w jakim chce się rozwijać. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Zwolenniczka terapii łączonych, które pozwalają uzyskać pożądany efekt w jak najszybszym czasie. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Potrafi dokładnie ocenić stan skóry i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Specjalizuje się w mezoterapii mikroigłowej Mesoboost i w zabiegach kwasami marek Pel Mission, AcidBoost, oczyszczaniu wodorowym oraz w terapiach skojarzonych. Uwielbia pracę z klientką, która ma wysokie oczekiwania i chce świadomie pracować nad poprawną kondycją swojej skóry. 

Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia i mama rozrabiaki -Wojtusia i słodkiej Gabrysi 🙂 Obecnie odpoczywa na urlopie macierzyńskim.

 
 

Mgr Patrycja Karwowska

Manager salonu i magister kosmetologii -specjalistka od terapii łączonych i mezoterapii mikroigłowej

Wszechstronnie utalentowana magister Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która od kilku lat fascynuje się zabiegami poprawiającymi kondycję skóry. W pielęgnacji uznaje minimalizm, skupiając się na dokładnym oczyszczeniu, nawilżeniu i fotoprotekcji. Jej ulubionymi produktami są SPF 50, retinol i kosmetyki z Vitaminą C. Uważa, że odpowiednia pielęgnacja domowa stanowi połowę sukcesu w drodze do zdrowej skóry. Interesuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz pielęgnacją cer trądzikowych. Dlatego też lubi wykonywać zarówno zabiegi kwasowe, terapie spersonalizowane, oczyszczanie wodorowe jak i mezoterapię mikroigłową. W pracy salonowej szczególnie uwielbia klientów z rozległymi problemami skórnymi, wtedy świetnie sprawdzają się jej długofalowe plany terapeutyczne oraz terapie spersonalizowane. Patrycja zawsze ma ciekawe rozwiązania na trądzik, zmarszczki i przebarwienia. Dodatkowo jest świetnym słuchaczem i czas spędzony na zabiegu zmienia się w chwilę relaksu w wybornym towarzystwie.

Prywatnie jest miłośniczką zdrowego gotowania oraz dalekich podróży.

 

Karolina Magnuszewska

Technik usług kosmetycznych – specjalistka od kwasów Peel Mission i endermologii

Młoda, ambitna absolwentka policealnej szkoły medycznej w Białymstoku, ale głód wiedzy i chęć dalszego rozwoju zmotywowały ją do podjęcia edukacji jeszcze w Wyższej Szkole Medycznej na kierunku kosmetologii.  Najbardziej uwielbia wykonywać kwasy marki Peel Mission, zwłaszcza na przebarwienia i dla skór poszarzałych, ze zmarszczkami, wymagających natychmiastowej pomocy. Podczas wielu szkoleń odkryła tajniki spektakularnych połączeń, które w seriach zabiegowych dają efekt: WOW! Uwielbia także mezoterapię mikroigłową i bezigłową, która w jej rękach daje spektakularne efekty. Klientki ukochały sobie masaż twarzy, który Karolina opanowała do perfekcji w szkole medycznej, dzięki świetnemu nauczycielowi i mentorowi w tej dziedzinie.  Dlatego też masaż endermiczny w jej wykonaniu zawiera elementy terapeutyczne. Prywatnie uwielbia czytać książki psychologiczne i detektywistyczne, więc można w niej znaleźć dobrego powiernika swoich myśli i emocji, wysłucha każdego bez zbędnego oceniania, w końcu kosmetolog to dobry psycholog 🙂

mgr Natalia Podbielska

Magister kosmetologii – specjalistka od kwasów, terapii autorskich i oczyszczania wodorowego

Młoda, ambitna absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologii.  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy salonowej, które pozwoliło zgłębić sekrety sztuki kosmetycznej. Praca z wymagającym klientem daje jej wiele satysfakcji i radości, dlatego z uśmiechem wita każdego, kto przekracza próg salonu DepilClinic. Jej ulubionymi zabiegami są terapie łączone na bazie kwasów oraz oczyszczania wodorowego. Zawsze dba o profesjonalny dobór produktów do pielęgnacji domowej, gdyż rozumie etapy terapii i świadomej pielęgnacji. Cechują ją : spokój i opanowanie, a także ogromnie pozytywne nastawienie do świata. Uwielbia zdrowy tryb życia, dlatego wolny czas spędza aktywnie z rodziną  i znajomymi albo w kuchni. Najważniejsze wartości w jej życiu to rodzina, szacunek oraz niezależność.

Mgr Marlena Wojciechowska

Magister kosmetologii– specjalistka od mezoterapii mikroigłowej

Z wykształcenia mgr kosmetologii, z zamiłowania specjalistka od wosku, mezoterapii mikroigłowej i zabiegów łączonych. Jest osobą uśmiechniętą, z ogromnym poczuciem empatii i cierpliwości. Uwielbiana przez klientki za uczciwość w doborze terapii, bez zbędnego „owijania w bawełnę”. Zna ciekawe rozwiązania w terapiach łączonych, a bikini woskiem robi w 5 pociągnięciach. Zabiegi wykonuje starannie, dokładnie dobiera składniki aktywne, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Nie zajmuje się prostymi zabiegami, gdyż z wieloletniego doświadczenia już wie, że najlepiej działają terapie łączone, dlatego potrafi świetnie ustalić długofalową pielęgnację gabinetową swoim wymagającym klientkom, które od lat powierzają jej swoje twarze, aby utrzymać je w wyśmienitej kondycji. Marlena specjalizuje się także w ustalaniu terapii domowej,  obdarzona talentem czytania ludzkich potrzeb, budzi zaufanie nawet najbardziej wymagających klientek. Uwielbiana przez klientów płci męskiej, którzy doceniają jej profesjonalizm, ciepłą rozmowę i relaksacyjne masaże oraz subtelność zabiegu. Ogromne doświadczenie zdobyła w wielu salonach w Białymstoku oraz na  studiach na Uniwersytecie w Warszawie. Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoim wspaniałymi chlopcami, a w wolnej chwili oddaje się magii tańca współczesnego. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim

Sabina Haraś

Licencjonowany kosmetolog – specjalistka od mezoterapii mikroigłowej oraz terapii łączonych z kwasami

 

Absolwentka kosmetologii I stopnia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ambitnie podchodzi do samorozwoju, uczęszcza aktywnie w badaniach prowadzonych przez koła naukowe. Uwielbia zadowalające efekty uzyskiwane dzięki seriom zabiegowym kwasów Peel Mission oraz mezoterapii mikroigłowej. Uwielbia łączyć metody, aby uzyskać spektakularny efekt terapeutyczny. Potrafi świetnie ustalić profesjonalną terapię nie tylko gabinetową ale i domową. Jest otwarta na ludzi, empatyczna i z uśmiechem wita każdego w DepilClinic. Uwielbia słuchać klientów, ich potrzeb i oczekiwań, dzięki temu buduje atmosferę otwartości i komfortu psychicznego. Prywatnie jest artystyczną duszą, oddaje się nauce rysunku i kaligrafii, a energiczny taniec do muzyki elektronicznej jest nieodłączną częścią jej życia.