Wyszyńskiego 10 lok. 2,  Białystok

Autoryzowany salon Peel Mission

O nas

Poznaj specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą kosmetyczną. 
Chcesz wiedzieć, kogo spotkasz w DepilClinic? Nic prostszego – oto Twoi specjaliści!

Mgr Patrycja Szymanowicz

Kierownik Kliniki, magister kosmetologii- specjalistka od terapii łączonych i mezoterapii mikroigłowej

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie w Białymstoku i w Społecznej Akademii Nauk Medycznych w Warszawie.  Odbyte liczne staże w salonach beauty oraz kilka lat pracy w DepilConcept pozwoliły jej wybrać kierunek w jakim chce się rozwijać. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Zwolenniczka terapii łączonych, które pozwalają uzyskać pożądany efekt w jak najszybszym czasie. Rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Potrafi dokładnie ocenić stan skóry i dobrać dla niej odpowiedni zabieg. Jej pasją jest dermokosmetyka. Posiada obszerną wiedzę na temat składników w kosmetykach i oddziaływania ich na problemy skórne. Pozwala to dobrać jej właściwy preparat do pielęgnacji domowej, który podtrzyma efekt zabiegu wykonanego w gabinecie. Specjalizuje się w mezoterapii mikroigłowej i w zabiegach kwasami Peel Mission, oczyszczaniu wodorowym oraz w terapiach skojarzonych. Uwielbia pracę z klientką, która ma wysokie oczekiwania i chce świadomie pracować nad poprawną kondycją swojej skóry. 

Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia i mama rozrabiaki -Wojtusia i słodkiej Gabrysi 🙂

 
 

Mgr Patrycja Karwowska

Manager salonu i magister kosmetologii -specjalistka od radiotermolizy i mezoterapii mikroigłowej

Wszechstronnie utalentowana magister Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która od kilku lat fascynuje się zabiegami poprawiającymi kondycję skóry. W pielęgnacji uznaje minimalizm, skupiając się na dokładnym oczyszczeniu, nawilżeniu i fotoprotekcji. Jej ulubionymi produktami są SPF 50, retinol i kosmetyki z Vitaminą C. Uważa, że odpowiednia pielęgnacja domowa stanowi połowę sukcesu w drodze do zdrowej skóry. Interesuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz pielęgnacją cer trądzikowych. Dlatego też lubi wykonywać zarówno zabiegi kwasowe, terapie spersonalizowane, oczyszczanie wodorowe jak i mezoterapię mikroigłową. Jednak jej ulubionym zabiegiem jest radiotermoliza, gdzie efekt widoczny jest od razu po zabiegu w postaci zamkniętych naczynek i usuniętych włókniaków. W pracy salonowej szczególnie uwielbia klientów z rozległymi problemami skórnymi, wtedy świetnie sprawdzają się jej długofalowe plany terapeutyczne oraz terapie spersonalizowane. Patrycja zawsze ma ciekawe rozwiązania na trądzik, zmarszczki i przebarwienia. Dodatkowo jest świetnym słuchaczem i czas spędzony na zabiegu zmienia się w chwilę relaksu w wybornym towarzystwie.

Prywatnie jest miłośniczką zdrowego gotowania oraz dalekich podróży.

 

Karolina Magnuszewska

Technik usług kosmetycznych – specjalistka od kwasów Peel Mission

Młoda, ambitna absolwentka policealnej szkoły medycznej w Białymstoku, ale głód wiedzy i chęć dalszego rozwoju zmotywowały ją do podjęcia edukacji jeszcze w Wyższej Szkole Medycznej na kierunku kosmetologii.  Najbardziej uwielbia wykonywać kwasy marki Peel Mission, zwłaszcza na przebarwienia i dla skór poszarzałych, ze zmarszczkami, wymagających natychmiastowej pomocy. Podczas wielu szkoleń odkryła tajniki spektakularnych połączeń, które w seriach zabiegowych dają efekt: WOW! Uwielbia także mezoterapię mikroigłową i bezigłową, która w jej rękach daje spektakularne efekty. Klientki ukochały sobie masaż twarzy, który Karolina opanowała do perfekcji w szkole medycznej, dzięki świetnemu nauczycielowi i mentorowi w tej dziedzinie.  Dlatego też masaż endermiczny w jej wykonaniu zawiera elementy terapeutyczne. Prywatnie uwielbia czytać książki psychologiczne i detektywistyczne, więc można w niej znaleźć dobrego powiernika swoich myśli i emocji, wysłucha każdego bez zbędnego oceniania, w końcu kosmetolog to dobry psycholog 🙂

mgr Natalia Podbielska

Magister kosmetologii – specjalistka od kwasów, oczyszczania wodorowego i pracy z ciałem

Młoda, ambitna absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologii.  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy salonowej, które pozwoliło zgłębić sekrety sztuki kosmetycznej. Praca z wymagającym klientem daje jej wiele satysfakcji i radości, dlatego z uśmiechem wita każdego, kto przekracza próg salonu DepilClinic. Jej ulubionymi zabiegami są terapie łączone na bazie kwasów oraz oczyszczania wodorowego. Zawsze dba o profesjonalny dobór produktów do pielęgnacji domowej, gdyż rozumie etapy terapii i świadomej pielęgnacji. Cechują ją : spokój i opanowanie, a także ogromnie pozytywne nastawienie do świata.

Uwielbia zdrowy tryb życia, dlatego wolny czas spędza aktywnie z rodziną  i znajomymi albo w kuchni. Najważniejsze wartości w jej życiu to rodzina, szacunek oraz niezależność.

 
 

Mgr Karolina Radziwońska

Magister kosmetologii– specjalistka od zabiegów wyszczuplających ciało

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Z uśmiechem i pozytywną energią wita każdego, kto przekroczy próg DepilClinic. Jest bardzo dokładną, precyzyjną i cierpliwą osobą. Praca z klientem daje jej wiele radości, gdyż jest świetnym słuchaczem, przez co zwykły zabieg w jej wykonaniu zamienia się w chwilę relaksu i ukojenia. Zawsze dba o profesjonalny dobór produktów do pielęgnacji domowej, gdyż uważa, że świadoma i profesjonalna pielęgnacja jest połową sukcesu w dążeniu do spektakularnych efektów. Karolina to mistrzyni endermologii i masażu wibracyjnego, a każdy zabieg zamieni w relaksacyjne doznanie ze skutkiem ubocznym w postaci jędrnego i smukłego ciała.  Uwielbia pracę z ciałem i obserwację zachodzących zmian w redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej i poprawie jędrności. Specjalizuje się w zabiegach łączonych na ciało (masaż endermiczny, masaż wibracyjny, fala radiowa),perfekcyjnie dobiera długofalowe kuracje, które przynoszą spektakularne efekty.

Prywatnie to wielka miłośniczka spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.