Wyszyńskiego 10 lok. 2,  Białystok

Autoryzowany salon Peel Mission

Nowości

# interfuse

 

#interfuse to linia rewolucyjnych produktów, których receptury opierają się na synergii wielu mechanizmów tworzących integralny program zabiegowy. Wykorzystują multimodalny system wprowadzania substancji w głąb skóry: nanotechnologię oraz mikrokanały jonowe w jednym monecie, dzięki czemu skóra jest poddawana wielowymiarowej

#interfuse to linia rewolucyjnych produktów, których receptury opierają się na synergii wielu mechanizmów tworzących integralny program zabiegowy. Wykorzystują multimodalny system wprowadzania substancji w głąb skóry: nanotechnologię oraz mikrokanały jonowe w jednym monecie, dzięki czemu skóra jest poddawana wielowymiarowej rekonstrukcji na kilku poziomach równocześnie!

#interfuse to:
– autorska technologia #interfuse (fuzja peelingu i mezoterapii w jednym produkcie),
– multimodalny system,
– maksymalna bioabsorbcja składników, dzięki zastosowaniu nanotechnologii,
– bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami.

Aza Krem od Peel Mission 50 ml.

AZA Cream to aksamitny krem przeznaczony do pielęgnacji skóry trądzikowej, także z problemem trądziku różowatego. Kluczowy składnik formuły – kwas azelainowy, ceniony jest za działanie przeciwtrądzikowe i przeciwbakteryjne (szczególnie na bakterie Propionibacterium acnes, które mają wpływ na rozwój trądziku). Ponadto zmniejsza liczbę mikrozaskórników, w wyniku normalizacji procesu powstawania keratyny oraz hamowania nadmiernego rogowacenia naskórka. Jego działanie antybakteryjne wzmacnia srebro, często nazywane „naturalnym antybiotykiem”, które posiada silne właściwości przeciwbakteryjne. Recepturę uzupełniają oleje o drogocennych właściwościach dla cery trądzikowej – olej z owoców dzikiej róży, zawierający naturalny kwas trans-retinowy, który regeneruje tkanki na poziomie komórkowym oraz olej z pestek malin, bogaty w kwas elagowy, który ma działanie przeciwzapalne i przeciwwirusowe. Oleje intensywnie nawilżają i zmiękczają skórę, wpływając na normalizację wydzielania sebum. Lekka formuła preparatu nie zawiera perfum ani konserwantów, dzięki czemu jest pozbawiona czynników mogących działać podrażniająco na skórę.

Ektoina to mała cząsteczka o wielkim znaczeniu

Dlaczego?

Ektoina jest cyklicznym aminokwasem. Ze względu na jej zdolności stabilizacji komórek, ochrony cząsteczek białkowych i błon komórkowych oraz zmniejszenie nasilenia uszkodzeń DNA jest cenionym składnikiem farmaceutycznym i stanowi wartościowy składnik preparatów dermatologicznych. Ektoina wzmacnia i przywraca funkcje komórek immunologicznych skóry. To składnik o wielofunkcyjnym działaniu. Zapobiega uszkodzeniom komórek i zapewnia naprawę i regeneracja skóry starszej, zestresowanej i podrażnionej. Ta globalna ochrona i działanie naprawcze prowadzi do długotrwałego i widocznego zachowania i odbudowy młodzieńczej i zdrowej skóry.

Badania in vivo dowodzą, że ektoina zapobiega starzeniu się i uszkodzeniom skóry, w 100% chroniąc komórki Langerhansa przed uszkodzeniem i redukcją wywołaną promieniowaniem UV!

Marka mesoBOOST® dostrzegła potencjał składnika i jako pierwsza wykorzystała jego działanie w produkcie do mezoterapii mesoBOOST® immuno.

Zabieg Immuno dostępny już w DepilClinic

DepilClinic - Klinika Kobiecości - Białystok