Wyszyńskiego 10 lok. 2,  Białystok

Autoryzowany salon Peel Mission

Mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa

Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy.

DepilClinic - Klinika Kobiecości - Białystok

W misję marki #interfuse wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry.

#interfuse to linia
rewolucyjnych produktów, których receptury opierają się na synergii
wielu mechanizmów tworzących integralny program zabiegowy. Wykorzystują
multimodalny system wprowadzania substancji w głąb skóry:
nanotechnologię oraz mikrokanały jonowe w jednym monecie, dzięki czemu
skóra jest poddawana wielowymiarowej rekonstrukcji na kilku poziomach
równocześnie!

#interfuse to:
– autorska technologia #interfuse (fuzja peelingu i mezoterapii w jednym produkcie),
– multimodalny system,
– maksymalna bioabsorbcja składników, dzięki zastosowaniu nanotechnologii,
– bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami.

Zabieg #interfuse to nowoczesna procedura łącząca działanie kwasów chemicznych, mezoterapii mikroigłowej oraz komórki macierzyste i stymulatory tkankowe.
Zabieg #interfuse jest wysoce skutecznym zabiegiem, ale także zabiegiem całkowicie bezpiecznym, nie powoduje intensywnego złuszczania naskórka.
Swoje niezwykłe działanie opiera na składnikach takich jak: kwas kojowy, kwas bursztynowy, komórki macierzyste z jabłoni, heksapeptyd, niacynamid, witaminy C, E, czy koenzym Q10.

DepilClinic - Klinika Kobiecości - Białystok

W zależności od potrzeb skóry dobierany jest odpowiedni wariant zabiegowy:

Age Reboot

 • AGE REBOOT to peeling zaprojektowany do wprowadzania manualnie lub za pomocą zaawansowanej procedury kosmetyki estetycznej. Jego skuteczność terapeutyczna to zasługa multimodalnego systemu, polegającego na jednoczesnym działaniu monokwasu, stymulatorów tkankowych i komórek macierzystych, podanych w nowoczesnej formule opartej na nanotechnologii. Inicjuje intensywny proces przebudowy, który zachodzi w głębszych warstwach skóry, bez jej nadmiernego złuszczania i podrażnienia. Kwas bursztynowy, jako główny składnik preparatu jest doskonałym biostymulatorem. Uczestniczy w cyklu przemian biochemicznych prowadzących do powstawania ATP – energii niezbędnej do funkcjonowania komórek. Aktywuje procesy metaboliczne, stymulując syntezę podstawowych struktur białkowych. Jego aktywność przeciwzmarszczkową intensyfikuje opatentowany, liposomalny kompleks komórek macierzystych jabłoni, które są bogate w czynniki epigenetyczne i metabolity, zapewniające długą żywotność komórkom skóry. Hamuje proces starzenia chronologicznego oraz zwiększa potencjał regeneracyjny skóry. Dodatkowo stymulatory tkankowe wykazują właściwości odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji jej komórek, spotęgowaniu wydajności produkcji włókien kolagenu i elastyny, czego efektem jest widoczna poprawa jędrności, gęstości oraz jakości cery.

Koji White

 • KOJI WHITE to peeling zaprojektowany do wprowadzania manualnie lub za pomocą zaawansowanej procedury kosmetyki estetycznej. Jego skuteczność terapeutyczna to zasługa multimodalnego systemu, polegającego na jednoczesnym działaniu monokwasu kojowego, arbutyny i niacynamidu, podanych w nowoczesnej formule opartej na nanotechnologii. Składniki receptury to jedne z najefektywniejszych substancji o właściwościach rozjaśniających, o udowodnionym klinicznie działaniu. Kompleks działa jako inhibitor tyrozynazy, co w konsekwencji tworzy skuteczne antidotum na istniejące przebarwienia i zapobiega procesowi powstawania nowych zmian. Ponadto, wyniki badań dowodzą, że kwas kojowy redukuje zmarszczki powstałe wskutek działania promieniowania ultrafioletowego, przeciwdziała zwłóknieniom skóry i zapobiega niepożądanym zmianom w obrębie macierzy zewnątrzkomórkowej. Funkcję uzupełniającą pielęgnację pełni azeloglicyna, która odpowiada za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry, dzięki czemu widocznie poprawia barierę hydro-lipidową naskórka.

Melasma pich

 • MELASMA & PIH to peeling zaprojektowany do wprowadzania manualnie lub za pomocą zaawansowanej procedury kosmetyki estetycznej. Jego skuteczność terapeutyczna to zasługa multimodalnego systemu, polegającego na jednoczesnym działaniu monokwasu i stymulatorów tkankowych, podanych w nowoczesnej formule opartej na nanotechnologii. Inicjuje intensywny proces przebudowy, który zachodzi w głębszych warstwach skóry, bez jej nadmiernego złuszczania i podrażnienia. Stworzony dla osób z problemem przebarwień o różnym pochodzeniu. Kluczowym składnikiem produktu jest kwas traneksamowy (uznany przez WHO za skuteczny lek w przypadku melasmy), który wykazuje działanie na wielu etapach melanogenezy, wpływając nie tylko na istniejące zmiany barwnikowe, ale również zapobiegając ich nawrotom. Jego aktywność terapeutyczną intensyfikuje liposomalny kompleks łączący silne składniki wybielające i regulujące proces pigmentacji poprzez uzupełniające się szlaki: hamuje tyrozynazę i depigmentuje obszar zmian. Dodatkowo niacynamid stymuluje produkcję składników lipidowych skóry oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry, dzięki czemu widocznie poprawia jej barierę lipidową.

Age Reboot

 • SKŁADNIKI AKTYWNE PRODUKTU:
  KWAS BURSZTYNOWY – 
  należy do grupy kwasów dikarboksylowych, określany mianem biostymulatora. Bezpośrednio wpływa na mitochondria fibroblastów, zapewniając silny efekt regeneracyjny. Działa antyoksydacyjne, dotleniająco oraz energetyzująco. Aktywuje proces metabolizmu, stymuluje syntezę podstawowych struktur białkowych, dzięki czemu spłyca zmarszczki i dodaje blasku zmęczonej skórze. 

  KOMÓRKI MACIERZYSTE Z JABŁONI – bogate w czynniki epigenetyczne i metabolity, które zapewniają długowieczność i ochronę komórek macierzystych ludzkiej skóry. Zwiększają witalność komórek macierzystych skóry. Zwalczają objawy chronologicznego starzenia się skóry. Wykazują zdolność aktywowania genów, nie wpływając na ich strukturę.

  HEKSAPEPTYD – działa jako inhibitor acetylocholiny (neuroprzkaźnika, niezbędnego do wywołania skurczu mięśni), co prowadzi do blokowania impulsu w obrębie płytki nerwowo-mięśniowej. W efekcie tego działania mięśnie są zrelaksowane a zmarszczki mimiczne wypłycają się. Heksapeptyd jest doskonałą alternatywą dla toksyny botulinowej. Wykazuje dużo wyższą stabilność termiczną w stosunku do toksyny botulinowej, a co najważniejsze nie jest toksyczna.

  EKSTRAKT Z MIODU AKACJOWEGO – zawiera PHA (Polihydroksykwasy), które pomagają poprawić teksturę skóry i wzmocnić jej barierę. Wydobywa naturalny blask cery, poprawia jej kondycję. Przywraca skórze gładkość, nawilżenie i promienność.

  NIACYNAMID – trwała forma wit. B3, jest łatwo przyswajana przez skórę i dobrze tolerowana. Stymuluje produkcję składników lipidowych skóry (głównie ceramidów) oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry (keratyny, inwolukryny, filagryny), dzięki czemu widocznie poprawia barierę lipidową naskórka, skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.

  UBICHINON – zwany koenzymem Q10, chroni mitochondria przed wolnymi rodnikami. Dzięki swoim silnym właściwościom antyoksydacyjnym, ma znaczący wpływ na hamowanie procesu starzenia się skóry. Ma również wpływ na wzrost aktywności kolagenazy. W efekcie wywołuje to zmniejszenie miejscowego występowania zmarszczek. 

  WITAMINA E –  składnik o działaniu antyoksydacyjnym. Wzmacnia barierę naskórkową, hamuje TEWL, co ma bezpośredni wpływ na poprawę nawilżenia skóry. Hamuje utlenianie lipidów – zapobiega dzięki temu przedwczesnemu pojawianiu się oznak starzenia.

  WITAMINA C – zwiększa gęstość skóry właściwej, poprawia elastyczność skóry, spłyca drobne zmarszczki powierzchniowe. Delikatnie złuszcza i wyrównuje koloryt cery. Hamuje produkcję pigmentu oraz rozjaśnia zmiany barwnikowe, tym samym jest pomocny w walce z przebarwieniami.

Koji White

 • SKŁADNIKI AKTYWNE PRODUKTU:
  KWAS KOJOWY –
   pozyskiwany z grzybów z gatunku Aspergillus, które rosną w Japonii. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji o właściwościach depigmentacyjnych. Hamuje aktywność oraz syntezę tyrozynazy. Obok własności rozjaśniających przebarwienia, wykazuje także działanie antybakteryjne oraz zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Jest zbliżony pod względem właściwości chemicznych do hydrochinonu. 

  AZELOGLICYNA – to pochodna kwasu azelainowego, która powstała przez połączenie cząsteczki kwasu azelainowego z aminokwasem glicyną. Wykazuje działanie rozjaśniające, przeciwzapalne, sebostatyczne, bakteriostatyczne, nawilżające i uelastyczniające.

  ARBUTYNA – jest głównym składnikiem aktywnym zawartym w Mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva ursi), działa rozjaśniająco na skórę poprzez inhibicję enzymu tyrozynazy melanosomów. Pod względem chemicznym jest to glukozyd hydrochinonu.

  NIACYNAMID – trwała forma wit. B3, jest łatwo przyswajana przez skórę i dobrze tolerowana. Stymuluje produkcję składników lipidowych skóry (głównie ceramidów). Ceniony prekursora koenzymów biorących udział w przemianach energetycznych komórki oraz syntezie ważnych dla funkcjonowania skóry składników budulcowych.

  UBICHINON – zwany koenzymem Q10, chroni mitochondria przed wolnymi rodnikami. Dzięki swoim silnym właściwościom antyoksydacyjnym, ma znaczący wpływ na hamowanie procesu starzenia się skóry. Ma również wpływ na wzrost aktywności kolagenazy. W efekcie wywołuje to zmniejszenie miejscowego występowania zmarszczek.

  WITAMINA C – jako silny przeciwutleniacz chroni przed działaniem czynników powodujących stres oksydacyjny. Uczestniczy w syntezie elastyny i kolagenu, zwiększając gęstość skóry właściwej i poprawiając jej elastyczność. Wzmacnia odporność skóry, która ulega zmniejszeniu pod wpływem promieniowania słonecznego UVB.

  WITAMINA E –  składnik o działaniu antyoksydacyjnym. Wzmacnia barierę naskórkową, hamuje TEWL, co ma bezpośredni wpływ na poprawę nawilżenia skóry. Hamuje utlenianie lipidów – zapobiega dzięki temu przedwczesnemu pojawianiu się oznak starzenia.

Melasma pich

SKŁADNIKI AKTYWNE PRODUKTU:
KWAS TRANEKSAMOWY – 
(uznany przez WHO za skuteczny lek w przypadku melasmy), wykazuje działanie na wielu etapach melanogenezy, wpływając nie tylko na istniejące zmiany barwnikowe, ale również zapobiegając ich nawrotom. Zmniejsza aktywność tyrozynazy w melanocytach i hamuje melanogenezę. Wykazuje się łagodnym działaniem, nie podrażnia skóry, łagodzi stany zapalne. 

EKSTRAKT Z MIODU AKACJOWEGO – zawiera PHA (Polihydroksykwasy), które pomagają poprawić teksturę skóry i wzmocnić jej barierę. Wydobywa naturalny blask cery, poprawia jej kondycję. Przywraca skórze gładkość, nawilżenie i promienność.

GLUTATION – Słynie z bardzo silnych właściwości przeciwutleniających.  Spełnia bardzo ważną rolę w eliminacji przebarwień skórnych. Przywraca zdrowy odcień skórze, rozjaśnia ją, likwiduje plamy pigmentacyjne, plamy starcze, melazmy, blizny potrądzikowe, przebarwienia i piegi.  

NIACYNAMID – trwała forma wit. B3, jest łatwo przyswajana przez skórę i dobrze tolerowana. Stymuluje produkcję składników lipidowych skóry (głównie ceramidów) oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry (keratyny, inwolukryny, filagryny), dzięki czemu widocznie poprawia barierę lipidową naskórka, skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.

ARBUTYNA – jest naturalnym składnikiem kosmetycznym pozyskiwanym z jagód mącznicy lekarskiej, borówki brusznicy oraz z liści gruszy pospolitej i bergenii. Ze względu na swoje właściwości przeciwbakteryjne i rozjaśniające, stanowi jeden z najefektowniejszych substancji depigmentacyjnych pochodzenia naturalnego. Działa rozjaśniająco na skórę poprzez inhibicję enzymu tyrozynazy melanosomów. 

WITAMINA E –  składnik o działaniu antyoksydacyjnym. Wzmacnia barierę naskórkową, hamuje TEWL, co ma bezpośredni wpływ na poprawę nawilżenia skóry. Hamuje utlenianie lipidów – zapobiega dzięki temu przedwczesnemu pojawianiu się oznak starzenia.

WITAMINA C – zwiększa gęstość skóry właściwej, poprawia elastyczność skóry, spłyca drobne zmarszczki powierzchniowe. Delikatnie złuszcza i wyrównuje koloryt cery. Hamuje produkcję pigmentu oraz rozjaśnia zmiany barwnikowe, tym samym jest pomocny w walce z przebarwieniami.

USIECIOWANA PAPAINA – Wygładza i rozświetla skórę nadając jej młodszy wygląd bez podrażnienia. Nawilża i zapobiega podrażnieniom.

UBICHINON – zwany koenzymem Q10, chroni mitochondria przed wolnymi rodnikami. Dzięki swoim silnym właściwościom antyoksydacyjnym, ma znaczący wpływ na hamowanie procesu starzenia się skóry. Ma również wpływ na wzrost aktywności kolagenazy. W efekcie wywołuje to zmniejszenie miejscowego występowania zmarszczek.

Maska po zabiegu

POST PROCERURE MASK to produkt łagodzący zaczerwienioną i podrażnioną skórę po zabiegach estetycznych. Preparat opiera się na nanotechnologii zapewniając precyzyjną i dogłębną penetrację składników aktywnych. Zawiera kompleks wysoce odżywczych egzotycznych olejów: z nasion Pracaxi, z nasion Pitaya oraz z nasion Bacuri. Działając synergicznie, usprawniają proces gojenia, wykazują aktywność przeciwzapalną i zapewniają ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. W połączeniu z ekstraktem z aloesu i arniki, przynoszą natychmiastową ulgę obrzękniętej skórze. Żelowa konsystencja z aksamitnym wykończeniem, nie zatyka skóry pozwalając jej oddychać w trakcie regeneracji. Dodatkowo stymulatory tkankowe i komórki macierzyste działają silnie naprawczo i przeciwzmarszczkowo, dbając jednocześnie o nawodnienie nawet w trudnych sytuacjach, takich jak po inwazyjnych zabiegach przebiegających z pieczeniem, swędzeniem i irytacją skóry.

 SKŁADNIKI AKTYWNE PRODUKTU:

OLEJ Z PESTEK MALIN – działa łagodząco, sprzyja gojeniu ran i redukuje rumień. Wzmacnia barierę lipidową naskórka, zwiększa nawilżeni  i elastyczność. wWkazuje silne działanie antyoksydacyjne. Zawiera witaminę E w postaci alfa-tokoferolu i gamma-tokoferolu, jak również karotenoidy i flawonoidy, które zwalczają wolne rodniki. Substancje te mają też działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne.

EKSTRAKT Z ALOESU – jest nieocenioną skarbnicą witamin, minerałów, aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Przyspiesza gojenie się ran, stymuluje komórki do szybszej regeneracji. Posiada właściwości przeciwzapalne, koi, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Wykazuje działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne. Wspiera funkcje fibroblastów – komórek skóry odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny.

KOMPLEKS KOMÓREK MACIERZYSTYCH – bogate w czynniki epigenetyczne i metabolity, które zapewniają długowieczność i ochronę komórek macierzystych ludzkiej skóry. Zwiększają witalność komórek macierzystych skóry. Zwalczają objawy chronologicznego starzenia się skóry. Wykazują zdolność aktywowania genów, nie wpływając na ich strukturę.

EKSTRAKT Z ARNIKI GÓRSKIEJ – przyspiesza wchłanianie się podskórnych wylewów i siniaków. Pobudza krążenie krwi, a tym samym rozprasza nagromadzone płyny z uszkodzonych tkanek: krew, osocze, limfę. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

OLEJ Z NASION PRACAXI – pozyskiwany z owoców wiecznie zielonego afrykańskiego drzewa. Zawiera wiele cennych składników, wśród których znajdziemy między innymi: kwasy tłuszczowe, minerały (wapń, magnez, żelazo, mangan), witaminy, substancje nawilżające i kwas behenowy. Jest niezwykle pomocny w niwelowaniu przebarwień, blizn i rozstępów. Posiada silne właściwości antybakteryjne, antyseptyczne i przeciwzapalne.

OLEJ Z NASION PITAJA – zwany smoczym owocem, truskawkową gruszką, zawiera w dużym stężeniu kwasy omega 3 i 6, a także naturalną witaminę C, dzięki czemu wykazuje działanie nawilżające, przywraca skórze jędrność oraz delikatnie wyrównuje koloryt skóry. Bogaty w naturalne barwniki betalainy (antyoksydanty), które korzystnie wpływają na procesy metaboliczne zachodzące w skórze i spowalniają procesy utleniania i starzenia się komórek. Chronią też przed stresem oksydacyjnym.

MASŁO BACURI – wyjątkowe masło pozyskiwane z owoców dziko rosnącego drzewa amazońskiego Bacuri. Przyspiesza regenerację uszkodzonej skóry likwidując przy tym przebarwienia, stabilizując produkcję kolagenu i elastyny. Jest cennym źródłem kwasów tłuszczowych – linolowego, oleinowego i palmitynowego. Zawiera w składzie fosfor, żelazo, leucynę, fitosterole, karotenoidy, witaminy A, D, E.

NIACYNAMID – trwała forma wit. B3, jest łatwo przyswajana przez skórę i dobrze tolerowana. Stymuluje produkcję składników lipidowych skóry (głównie ceramidów) oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry (keratyny, inwolukryny, filagryny), dzięki czemu widocznie poprawia barierę lipidową naskórka, skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.

KAOLIN – glinka biała, zawiera łatwo przyswajalne makro i mikroelementy, takie jak krzem, wapń, magnez, potas, żelazo, cynk, miedź, selen, fosfor. Łagodzi podrażnienia, ściąga i dostarcza bogactwa mikroelementów.

UBICHINON – zwany koenzymem Q10, chroni mitochondria przed wolnymi rodnikami. Dzięki swoim silnym właściwościom antyoksydacyjnym, ma znaczący wpływ na hamowanie procesu starzenia się skóry. Ma również wpływ na wzrost aktywności kolagenazy. W efekcie wywołuje to zmniejszenie miejscowego występowania zmarszczek. 

WITAMINA C – zwiększa gęstość skóry właściwej, poprawia elastyczność skóry, spłyca drobne zmarszczki powierzchniowe. Delikatnie złuszcza i wyrównuje koloryt cery. Hamuje produkcję pigmentu oraz rozjaśnia zmiany barwnikowe, tym samym jest pomocny w walce z przebarwieniami.

WITAMINA E – składnik o działaniu antyoksydacyjnym. Wzmacnia barierę naskórkową, hamuje TEWL, co ma bezpośredni wpływ na poprawę nawilżenia skóry. Hamuje utlenianie lipidów – zapobiega dzięki temu przedwczesnemu pojawianiu się oznak starzenia.

ARGININA – naturalny aminokwas. Nawilża nie tylko naskórek, ale także trafia w głębokie partie skóry dzięki arginazie, która przekształca aminokwas w mocznik na poziomie komórkowym. Składnik ten jako prekursor tlenku azotu, odgrywa ogromną rolę m.in w regulacji pracy układu krążenia. Wpływa na przyśpieszenie gojenia się podrażnionego naskórka.

PANTENOL – zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność, stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa regenerująco, poprawia barierę lipidową naskórka.

Maska przed zabiegiem

Przedzabiegowa maska to profesjonalny produkt, którego formuła została oparta na synergii nanotechnologii i biologicznie aktywnego tripeptydu. Składnik ten, dzięki postaci wektoryzowanej, ukierunkowany został na najbardziej zewnętrzną warstwę rogową naskórka w celu reaktywacji naturalnego procesu złuszczania naskórka dając efekt resurfacingu i silnego nawilżenia. Proces ten potęgują biokwasy, pozyskiwane z miodu akacjowego, które poprawiają teksturę cery i stymulują regenerację komórek skóry. Są dodatkowo źródłem PHA (polihydroksykwasów) i składników odżywczych, które dają łagodny efekt wygładzenia bez podrażnień i uszkodzeń skóry. Recepturę uzupełnia wyciąg z granatu, który charakteryzuje zawartość kwasu punikowego, o wysokiej aktywności naprawczej uszkodzenia skóry. Dodatkowo neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników oraz działa przeciwzapalnie. Maska przygotowuje skórę do kolejnych kroków zabiegu, odtłuszczając ją i zmiękczając, co ma bezpośredni wpływ na maksymalizację przenikania substancji aktywnych.

Wskazania do zabiegu

 • blizny potrądzikowe
 • rozszerzone pory
 • skóra gruba, zniszczona
 • zmarszczki mimiczne
 • skóra z objawem fotostarzenia
 • przebarwienia
 • skóra cienka, mało elastyczna
 • rozstępy, cellulit

Przeciwwskazania do zabiegu

 • podrażnienia, zranienia i stany zapalne skóry
 • alergia na skórze
 • stany zapalne wywołane trądzikiem
 • trądzik różowaty
 • brodawki, znamiona
 • opryszczka w stanie aktywnym
 • czynny ropny trądzik
 • epilepsja
 • ciąża ,laktacja
 • wszelkie choroby skóry

Działanie

 • wygładzanie zmarszczek
 • wzmocnienie naczynek
 • intensywne nawilżenie
 • ujędrnienie skóry
 • rozjaśnienie przebarwień
 • zmniejszenie porów
 • wspomaganie leczenia trądziku
 • zwiększenie przenikania preparatów kosmetycznych w głąb skóry
 • niwelowanie cellulitu
 • niwelowanie rozstępów i blizn

efekty po zabiegu

 • zmniejszenie zmarszczek
 • spłycenie blizn
 • likwiduje przebarwienia potrądzikowe
 • pomaga składnikom aktywnym wchodzić w głąb skóry, dzięki czemu są skuteczniejsze
 • blizny – spłyca, ujednolica i niejednokrotnie likwiduje blizny potrądzikowe i ubytki w skórze
 • rozszerzone pory – zmniejsza nieestetyczne zagłębienia, ułatwia penetrację preparatów zwężających pory, pomaga uporać się z trądzikiem
 • rozstępy – nie tylko je zmniejsza, ale też rozjaśnia; najlepsze efekty widzi się na rozstępach świeżych, zaróżowionych
 • przebarwienia – likwiduje głównie te potrądzikowe (ciemne, nieestetyczne plamy),
 • przyspiesza regenerację skóry, rozświetla i rozjaśnia skórę
 • zmarszczki – działa przeciwzmarszczkowo, spowalnia proces starzenia się skóry, podkręca produkcję kolagenu
 • cellulit – dermaroller wspomaga proces ujędrniania skóry, zwiększa jej napięcie i redukuje podskórne zgrubienia

procedura zabiegu

 • przygotowanie + demakijaż
 • rolowanie poszczególnych partii ciała lub nakłucie twarzy dermapenem
 • profesjonalnie  dobrane serum do potrzeb naszej skóry
 • Mechanizm działania techniki mikronakłuć za pomocą urządzenia Dermapen nie jest zbyt skomplikowany. Nakłuwając skórę bardzo cienkimi igłami powodujemy mikrourazy, które pobudzają skórę do samoleczenia i wyzwalają naturalne procesy regeneracyjne. Proces gojenia po mezoterapii mikroigłowej wygląda podobnie jak po normalnym skaleczeniu skóry, jednak nakłucia są tak minimalne, że nie są w stanie spowodować powstania blizny, a jedynie przebudowują skórę.
 •  Mikronakłuwanie najpierw pobudza naturalne czynniki wzrostu w skórze, następnie dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji włókien kolagenowych i elastyny, a w końcowej fazie tego procesu zachodzą procesy regeneracyjne. Przyspieszenie obrotu naskórka widoczne jest w postaci drobno płatowego złuszczania. Cały ten proces, zachodzący w skórze powoduje w efekcie jej pogrubienie i ujędrnienie, zmniejszenie widocznych zmarszczek i zwężenie porów.
 • Po zabiegu twarz może być zaczerwieniona, mogą pojawić się strupki i kropelki krwi.

Częstotliwość wykonywania zabiegów:

Zabiegi wykonywane są w indywidualnie ustalanych odstępach co 7 – 28 dni przez około 2-3 miesiące. Następnie należy wykonywać 1 zabieg raz na miesiąc dla podtrzymania osiągniętych rezultatów lub w zależności od skóry co  ok. 2-4 tyg. Serię stanowi minimum 6 zabiegów. Należy pamiętać, że efekty zabiegu z wykorzystaniem mikronakłuć są kwestią indywidualną uzależnioną od osobistych uwarunkowań i nie są identyczne w przypadku każdego pacjenta. Na efekt w szczególności mogą wpływać takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, trybu życia pacjenta oraz stosowania się do zaleceń pozabiegowych. Możliwe do osiągnięcia efekty w indywidualnych przypadkach omawiane są podczas wizyty w gabinecie specjalisty.

Zalecenia po zabiegu:

 • Po zabiegu przez pierwsze 2-3 dni nie można używać tłustych kremów i oliwek. Należy stosować wyłącznie produkty profesjonalne dobrane indywidualnie przez kosmetologa
 • Przez 2 dni należy unikać basenu i sauny
 • Bezwzględnie zachować czystość, zmieniać poszewkę, nie dotykać skóry dłonią, szalikiem, unikać kontaktu ze zwierzętami
 • Co najmniej 2 tygodnie przed i po zabiegu należy stosować ochronę przeciwsłoneczną SPF 50. 
 • Unikać intensywnego opalania się przez okres około 2 tygodni przed i po zabiegu
 • Nie należy zdrapywać łuszczącego się naskórka, grozi powstaniem blizn